پرش به محتوا

درباره‌ی من

با تمام کسانی که حداقل یک بار «درباره من» نوشته‌اند یا جایی خود را توصیف کرده‌اند هم عقیده‌ایم که درباره‌ی خود نوشتن از جمله سخت‌ترین نوشته‌هاست.

«درباره‌ی من» می‌تواند شرح مختصری از رزومه یا فعالیت‌های کاری باشد، می‌تواند گوشه از عواطف یا احساسات نسبت به پدیده‌ای باشد، می‌تواند داستان کوتاهی یا جملاتی باشد که همه این‌ها خوب است.

اما این‌ها بند تخلص‌اند، در رفتن از نوشتن درباره خود است، این‌ها چالش بزرگ توصیف خود را پشت اشعار و متن‌های زیبا پنهان می‌کنند، و اصلاً کار خوبی هم می‌کنند، کم خوانده‌ایم و دیده‌ایم که یک نفر خود را توصیف کند و در بند تواضع یا خودستایی نرود، کم دیده‌ایم که یک نفر خود را بنویسد و همه را بنویسید، کم دیده‌ایم یا اصلاً ندیده‌ایم. من نمی‌توانم درباره‌ی خودم بنویسم؛ بگذارید «درباره‌ی‌‌ من»، درباره‌ی «درباره‌ی من» باقی بماند.

۱۳۹۴/۰۳/۰۸

اما اگر دنبال سوابق کاری، حرفه‌ای و یا تحصیلی می‌گردید، احتمالاً این آدرس بتواند به شما کمک کند: mohoansari.com

۱۳۹۹/۰۵/۰۶

اما راه ارتباطی، بهترین راه ارتباطی به نظر من هم‌چنان ایمیل است. نه آن‌قدر آسان که برای هرکاری سراغش برویم و نه آن‌قدر سخت که که اگر نکته مهمی داریم بی‌خیال‌ش بشویم. جا برای نوشتن زیاد دارد و آدم‌ها انتظار پاسخ زودهنگام ندارند! لذا این شما و این ایمیل حقیر: [email protected]

۱۳۹۹/۱۰/۲۱